Jump to content
  • 0

Dwie domeny


john54

Question

Witam,

mam dwie domeny do sklepu pl i com. Chciałbym aby przy wejściu z domeny pl sklep wczytywał się w języku polskim, a przy domenie com w języku angielskim. Czy jest to możliwe doi uzyskania bez multistore? Ponieważ chcę używać multistore do innych rzeczy, i mam też już przetłumaczone opisy i myślę że przy dodaniu nowego sklepu w multistore będzie dużo roboty.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam,

odświeżam temat. Mam takie pytanie jak ustawić domyślne języki dla sklepów.

1. Jak ustawię w panelu admina w Lokalizacja->Lokalizacja domyślny język i walutę to waluta działa dobrze a język w angielskim sklepie dalej jest polski.

2. I czy da się ustawić jakoś żeby w polskim sklepie w bloku językowym jak klient wybierze język angielski to przekierowywało go na domenę angielską i odwrotnie? Czy tylko dodanie kodu w pliku tpl?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak konfigurujesz, dla całej grupy czy dla każdego sklepu z osobna? Na multistore warto wybierać sklep z listy i wtedy zmiany są tylko w tym sklepie.

 

Wybór języka z bloku językowego sprawi że zmieni się końcówka domena.pl/pl na domena.pl/en najlepiej zastosować button z przekierowaniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

mam jeszcze kilka pytań odnośnie presty i nie chcę zaśmiecać forum dodatkowymi postami.

1. Czy jest ktoś kto wie dlaczego jak ustawie w multistore domyślny język dla danego sklepu w Lokalizacje->lokalizacje to sklep dalej jest np po polsku a powinien być po angielsku ?

2. Czy jest możliwość ustawienia na stronie kategorii więcej niż 1 zdjęcie? Jakiś dodatkowy moduł?

3. Chodzi o płatność przelewem jak mam 2 waluty złotówki to klient przelewa po prostu na ustawione konto, a np w dolarach na inne konto które mam walutowe. Czy jest do tego inny moduł płatności przelewem czy można to ustawić w tym podstawowym?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...