Vote to Improve PrestaShop

PrestaShop Forum: Build a free online shop. Count on the Community!

The best place in the world to ask questions about PrestaShop and get advice from our passionate community!

PrestaShop Forum: Build a free online shop. Count on the Community!

Jump to content

Photo

Internal Server Error 500 na 1.5.2

internal server error 500 1.5.2

• Please log in to reply
1 reply to this topic
Vindork

PrestaShop Apprentice

• Members
  • PipPip
  • 78 posts

Posted 18 December 2012 - 12:58 PM

Dneska jsem přešel z 1.4.7 na 1.5.2. Naistaloval jsem 1.5 kompatibilní téma a chvíli si hrál s modulama, který tam neběželi. Následně jsem se chtěl jít podívat na stránky a od té chvíle už tam je jen: Chyba protokolu HTTP 500 (Internal Server Error): Při pokusu o splnění požadavku došlo na serveru k neočekávané situaci. Vůbec netuším co s tím je, podle hostingu -> Wedos je problém někde v mém nastavení souboru index.php, ale já tu chybu nikde najít nemohu. V příloze přidávám .htaccess soubor a index.php, tak jak jsou na serveru a doufám, že se mi to pomocí vás ostatní podaří vyřešit.

S pozdravem a díky,

Zdeněk

Attached Files

stanleyhl

PrestaShop Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 21 January 2013 - 07:16 PM

Dneska jsem přešel z 1.4.7 na 1.5.2. Naistaloval jsem 1.5 kompatibilní téma a chvíli si hrál s modulama, který tam neběželi. Následně jsem se chtěl jít podívat na stránky a od té chvíle už tam je jen: Chyba protokolu HTTP 500 (Internal Server Error): Při pokusu o splnění požadavku došlo na serveru k neočekávané situaci. Vůbec netuším co s tím je, podle hostingu -> Wedos je problém někde v mém nastavení souboru index.php, ale já tu chybu nikde najít nemohu. V příloze přidávám .htaccess soubor a index.php, tak jak jsou na serveru a doufám, že se mi to pomocí vás ostatní podaří vyřešit.

S pozdravem a díky,

Zdeněk

Měl jsem ten samý problém, vyřešil se až navýšením memory limitu na serveru , o který jsem musel požádat. Zvýšení na 46Mb rozchodilo stránky, do té doby šla pouze administrace a hláška o údržbě obchodu. Stránky padaly ještě při ukončení objednávky
a generování PDF faktur. Teď mi to navýšili ještě na 56Mb a konečně to začalo chodit všechno.

Stanley 1.5.3.1

Also tagged with one or more of these keywords: internal, server, error, 500, 1.5.2

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users