Jump to content

Ücretsiz Tema lar

Recommended Posts

Merhaba,

Ücretsiz kullanabileceğim Tema ları nasıl görebilirim acaba?

Teşekkürler.

Ücretsiz prestashop temalarını soruyorsunuz sanırım buradan bakabilirsiniz, sol üst taraftan fiyata göre sıralarsanız ücretsiz olanları daha rahat gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, prestashop ücretsiz temalarına da göz atabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

• Like 1

Ücretsiz prestashop temalarını soruyorsunuz sanırım buradan bakabilirsiniz, sol üst taraftan fiyata göre sıralarsanız ücretsiz olanları daha rahat gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, prestashop ücretsiz temalarına da göz atabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Çok teşekkürler. İlk verdiğiniz linkten baktım sadece 5 tane free tema görüyorum. Sanıyorum bu site Presta nın kendi sitesi. 5 tanecik olması çok ilginç. Daha fazla seçenek olması gerekmezmi?

• 1 month later...

Çok teşekkürler. İlk verdiğiniz linkten baktım sadece 5 tane free tema görüyorum. Sanıyorum bu site Presta nın kendi sitesi. 5 tanecik olması çok ilginç. Daha fazla seçenek olması gerekmezmi?

Merhaba

Prestashop-tr.com Prestashop'un kendi sitesi değil. EticSoft olarak biz hazırladık elimizdeki az sayıda temayı ekledik. Prestashop'un kendi eklenti sitesinde (http://addons.prestashop.com/en/) çok az var çünkü genelde herkes forumda paylaşıyor.

• Like 1

• Create New...