Jump to content

Jak hromadně přepnout volbu na "k dispozici pro objednání"?


Fastarrow

Recommended Posts

Mám řízení skladu zapnuto, zobrazení ks skladem zapnuto. I přesto musím u každé položky zvlášť zapnout tuto volbu. Díval jsem se přes export, ale tam ta volba není (abych to hromadně změnil). Jak to hromadně změnit?? Diky

 

Všude mám jen "ukázat cenu"

 

Potřebuji aby bylo zaškrtnuté "k dispozci pro objednání" tak jako na obrázku.

Status u zboží:

 

aha nějak mi to nevložilo obrázek přímo v textu. U zboží jsou tyto volby:

 

status

volby

stav

vyrobce

 

Tak u těch voleb potřebuji všude zaškrtnout "k dispozci pro objednání"

 

diky

Edited by Fastarrow (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

tady taková kolonka není:

id_product active name categories price tax_rate wholesale_price on_sale reduction_amount reduction_percent reduction_from reduction_to reference supplier_reference id_supplier id_manufacturer ean13 upc ecotax weight quantity description_short description tags meta_title meta_keywords meta_description link_rewrite instocktext backordertext features

 

 

Edited by Fastarrow (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ahoj diky. Problém byl v tom, že to byl sloupec před Features na konci csv. A ten nebyl popsán, byl prázdný - myslím čím nadpis sloupce. Tak proto jsem to neviděl. Už to jede jak má :-). Akorát teď bojuju se spárováním na seznamu a heuréce... Jedná se o tonery, Tam je problém určení typu. Pokud mám tento název http://www.anda.cz/hp-tonery/188-toner-ce505x.html tak je to okej. Ale já mám tonery, které jsou universální například: http://www.anda.cz/hp-tonery/58-toner-q2612a-fx-9-fx-10-crg-104-304-crg-104-203-303-703crg-326.html Což asi už dělá problém. I když je mi divné, že jiné firmy mají stejný název jako u 505x a mají to spárované a mně to nespárovalo. Nemáš s tím taky náhodou zkušenost?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...