Jump to content

Preklad v PS1.4.7


Troppau

Recommended Posts

Zdravím, po upgrade na 1.4.6.2 mi nefunguje překladani.

 

přeložím model, uložím a znovu otevřu znova překlady a modul je nepřeložen.

 

práva na zápis jsou v pořádku. ((pro tetsování jsem nastavil i 777)

CASH a compile samozřejmě umím použít správně...

 

 

pokud se podíám na ftp do souboru daného modulu cs.php, tak zůstává prázdný...

 

zkuste někdo nějaký tip, čím to může být.

Link to comment
Share on other sites

Už jsem to psal i v jiném vlákně, ale problém je v PHP. Našel jsem to na jinéím fóru: "K této chybě došlo v důsledku vyššího zabezpečení nové verze PHP, projevovala se ale až při použití dodatečných šablon, proto nebyla zjištěna a odstraněna dříve.

Pro zajímavost, stejné potíže byly zaznamenány v nejnovějších testovacích vydáních PrestaShopu 1.5 a dle vyjádření tvůrců se v dalších verzích pokusí problém vyřešit odptimalizací kódu."

Link to comment
Share on other sites

Už jsem to psal i v jiném vlákně, ale problém je v PHP. Našel jsem to na jinéím fóru: "K této chybě došlo v důsledku vyššího zabezpečení nové verze PHP, projevovala se ale až při použití dodatečných šablon, proto nebyla zjištěna a odstraněna dříve.

Pro zajímavost, stejné potíže byly zaznamenány v nejnovějších testovacích vydáních PrestaShopu 1.5 a dle vyjádření tvůrců se v dalších verzích pokusí problém vyřešit odptimalizací kódu."

 

takže existuje nyní řešení?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Taktéž mě to nefungovalo. Presta 1.4.7. Uložení proběhlo úspěšně, ale nic se neuložilo.

 

Provedl jsem změnu AdminTranslations.php podle http://forge.prestas...owse/PSCFI-4808

 

Zároveň bylo potřeba navýšit max_input_vars (tj. maximální počet odesílaných polí formulářem) u poskytovatele hostingu. Osobně jsem navyšoval na 2000, záleží kolik modulů máte nainstalováno.

 

Problém se tím vyřešil :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...