Jump to content

Vyřešeno - Došlo ke zpomalení načítání webu


VikiT

Recommended Posts

Mám prosbu, po dodání zboží - nově nahrané veškeré zboží, došlo ke zpomalení načítání stránky.

je to www.snorchl.cz

hosting station. mi řekli, že u nich je vše OK a oni neumí každý redakční systém, a že to je můj problém.

Přitom jsem nic jiného nedělal, jen přepsal databázi zbožím, s tím, že jsem odstranil předchozí a naimportoval csv se vším zbožím.

Aktualizoval jsem sitemap na google a nechal web znova načíst jako googleboot

 

Pak jsem zjistil, že v administrační části to je vše ok, jen ve veřejné části se mi velmi pomalu načítají stránky.

 

Neřešili jste to už někdo a pokud ano jak to zase zrychlit?

 

Nikde jsem to tady totiž nenašel a můj hosting je opravdu "ochotný" ke všem radám

 

Co se stane když to přeinstaluji? Mám tam 1.4.6.2

Budu muset nastavovat zase všechny modely? I když dám tu volbu opravit nebo jak to je v té instalaci???

 

Děkuji moc

Link to comment
Share on other sites

Zdravím.

Zřejmě jste na to už přišel co zlobilo, protože já žádné výrazné odchylky od běžného chování presty u vašeho webu nevidím.

Jinak pokud děláte nějaké extréní změny vždy by jste měl pak pročistit/vypnout cache a zapnout případně rekompilaci(potom zase vrátit do normálu...tedy vypnout rekompilaci a zapnout cache).

Pokud jste to vyřešil napište i pro ostatní co a jak jste řešil a umístěte do titulku slovo - vyřešeno.

Link to comment
Share on other sites

Díky za ochotu

Nic jsem neudělal, jen hosting asi neoficiálně přiznal svoji chybu a tak to upravil aby to zrychlilo.

Sice bych řekl, že tam je ještě něco co zpomaluje, ale snad se to nějak odstraní a bude to rychlejší.

Našel jsem fajn nástroj na měření rychlostí webu

http://tools.pingdom.com/fpt/#!/PpfVHoLGT/http://www.snorchl.cz

klidně se koukněte jak to bylo včera tragické.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...